Booking

WELL-BEING

Sianji Well-being Resort, hem fiziksel hem de ruhsal anlamda sağlıklı yaşam tatilleri tasarlar.

Uzman denetiminde 12 ay boyunca sağlıklı yaşama yönelik programlarıyla ziyaretçilerin doğal yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Sianji Well-being Resort, yılın tüm yorgunluğunu ve günlük yaşamın yıpratıcı etkisini geride bırakmanızı sağlayacak, sağlık ve güzellik kazandıracak, belki de hepsinden önemlisi tatilden gerçekten dinlenmiş ve mutlu dönmenize zemin hazırlayacak hizmetlerle donatılmıştır.

Tesis içerisinde sağlıklı alkali diyet menüsünün sunulduğu Eiffel Diyet Restoran, sebze ve meyvelerin farklı aşamalardan geçirilerek hazırlandığı, çiğ beslenme esasına dayanan raw food menüsünü sunan Sianj Life Cafe ve detoks barı bulunuyor. Sianji Well-being Resort misafirleri, arzu ederlerse düzenlenen yemek kurslarına katılarak, program boyunca yedikleri yemeklerin tariflerini öğrenebiliyorlar.

Anlaşmalı klinikte uzman doktorlar tarafından kan tahlilleri, vücut analizleri yapılarak Uzmanlar eşliğinde hangi programın kendilerine uygun olduğuna uzmanlarla birlikte misafirlerimiz karar veriyorlar. Konuklar, yılın her döneminde diledikleri tarzda bir suit oda veya rezidans kiralayarak uzmanlar eşliğinde zayıflayabiliyor,a detoks yapabiliyor ve arınma sağlayabiliyorlar.

Sağlıklı yaşam merkezi ve Muu Spa & Wellness konuklarının sağlıklı beslenme ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmeleri için uygun ortamı sağlayarak yaşam tarzlarını değiştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Sianji Life Well-being Center ve Muu Spa & Wellness’tan 12 ay boyunca sağlıklı yaşam desteği almak mümkün.

PROGRAMLAR

Sağlıklı yaşam programlarına başlamadan önce konuklarımıza vücut analizi uygulanır ve uzman muayenesinin ardından kendilerine en uygun sağlıklı yaşam programına başlarlar. 12 ay boyunca detoks ve alkali diyet programları ile tercihinize göre size özel hazırlanmış villa ya da suitelerde konaklayarak sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz. Ozon terapisi, lenf direnajı gibi çok çeşitli anti-aging uygulamaları ile sağlıklı yaşam programları kapsamında güzelliğinize güzellik katabilir ve tamamen yenilenebilirsiniz

Misafirlerimiz için kendilerini özel hissedecekleri diğer bir mekan ise Muu Spa & Wellness. Burada dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen terapistlerimiz kendi kültürlerinin masaj ve terapilerini uygulamak için konuklarımızı beklemektedirler.

Anadolu ve Mezopotomya uygarlıklarında sıkça kullanılmış hamam konsepti de Muu Spa & Wellness’ta yer alıyor. Burada geleneksel hamam, kese, köpük masajı, VIP hamam, aile hamamı gibi farklı alternatifler bulunuyor.

Muu Spa & Wellness, VIP salonlarıyla da Bodrum'da bir ilki misafirlerine sunuyor. Konuklar diledikleri takdirde VIP hamamdan yararlanabiliyor.

Raw food, detoks ve sağlıklı yaşama dair detaylara Sianji Blog sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2021 by Sianji Wellbeing Resort CRM Medya Turizm
Error here
Detaylı bilgi için,

0(252) 382 03 00

numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.